شرایط و ضوابط:

به کاربران محترم فروشگاه اینترنتی مثلث توصیه می شود موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایند. بدیهی است موارد ذکر شده قرارداد همکاری بین کاربران و مثلث می باشد و استفاده از خدمات مثلث به منزله ی پذیرفتن این مفاد می باشد.

قوانین عمومی:

لازم به ذکر است کلیه فعالیت های مثلث مانند محتوا،تراکنش ها و کالاهای ارائه شده منطبق با قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد. از آن جا که این شرایط ممکن است تغییر کند، مفاد مندرج در قسمت قوانین در لحظه ی دریافت خدمات از مثلث با حکم اجرایی داشته و ثبت سفارش به منزله ی پذیرفتن این قوانین می باشد.

تعاریف:

  • بازدید کننده: فردی است که بدون ثبت نام و یا بدون ورود به سایت از اطلاعات استفاده می کند.
  • کاربر: به فردی گفته می شود که در سایت مثلث ثبت نام کرده است.
  • مشتری: به فردی گفته می شود که به منظور خرید در سایت سفارش ثبت کرده باشد.

کانال های ارتباطی مثلث :

هیچگونه ارتباطی خارج از این موارد برقرار نخواهد شد.

تعهدات طرفین در استفاده از خدمات مثلث :

1-مثلث متعهد می شود کلیه مشخصات، گزارش خرید و سایر اطلاعات کاربران را تا حد امکان محرمانه نگه دارد و طبق این تعهد حق واگذاری اطلاعات مشتریان به سایرین را از خود سلب می کند. استفاده از واژه تا حد امکان به دلیل وجود این اطلاعات در بستر اینترنت می باشد

2-مسئولیت محافظت از رمز عبور بر عهده ی خود کاربر می باشد و مثلث در این مورد مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

3-هیچ کس از جانب مثلث از شما درخواست رمز عبور و یا رمز کارت بانکی و سایر مسائل شخصی و محرمانه را نخواهد داشت.

4-از آنجا که امکان راستی آزمایی جهت صحت مشخصات برای مثلث نمی باشد، مسئولیت مشخصات غلط بر عهده ی خود کاربر است. *مسئولیت استفاده از خدمات بر عهده ی کاربران است. تبصره1: دریافت کننده باید مدارک شناسایی منطبق با اطلاعات کاربری را به مسئول تحویل ارائه دهد. تبصره2: چنانچه تحویل گیرنده ی کالا شخص دیگری باشد باید در هنگام تکمیل فرم ارسال نام شخص تحویل گیرنده را ذکر کنید، در غیر این صورت حق حق عدم تحویل برای مسئول ارسال از طرف سایت مثلث محفوظ می باشد و مشتری ملزم به پرداخت کرایه مجدد می باشد.

5-مثلث امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را در اختیار کاربران قرار داده است.

6-پیگیری سفارشات در ساعات کاری شرکت انجام می گیرد و در اسرع وقت پس از ثبت سفارش پیگیری می شود.

7-زمان ارسال محصول درخواستی بنا به موجود بودن و یا سفارشی بودن متفاوت می باشد و تلاش می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال شود.

8-هزینه ارسال و بسته بندی کالا برعهده ی خریدار می باشد که در زمان صدور فاکتور در آن لحاظ خواهد شد.

9-مثلث تمام تلاش و کوشش خود را جهت بسته بندی و ارسال سالم اجناس نجام می دهد. اطلاع رسانی آسیب دیدگی کالا به محض رؤیت از طرف تحویل گیرنده الزامی می باشد.

10-کالاهای ارسالی توسط شرکت های حمل مثل پست و تیپاکس اگر با مشکلی از جهت سلامت کالا رو به رو شوند مسئولیت این مشکل بر عهده ی شرکت های حمل خواهد بود و پیگیری های لازم از طرف مثلث جهت کمک به مشتریان عزیز می باشد. در هنگام بسته بندی و ارسال اجناس از طرف مثلث با دقت بررسی می شود و سپس ارسال خواهد شد.

11-کلیه ی خساراتی که در صورت استفاده نادرست کالا ایجاد می شود متوجه کاربر می باشد و هیچ گونه مسئولیتی را متوجه مثلث نخواهد کرد.

12-در صورتی که قیمت کالا در شرایطی به هر دلیل دپار نوسانات خارج از کنترل مثلث شود، مثلث می تواند کالای مورد نظر را از سفارش مشتری حذف نماید یا با قیمت جدید به مشتری اطلاع رسانی کند که در صورت رضایت مشتری تحویل ایشان گردد.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران مثلث

مثلث با رعایت اصول حفاظت از حریم شخصی کاربران و محدودیت های دسترسی لازم این اطمینان را برای کاربران ایجاد می کند که اطلاعات شخصی ایشان نزد مثلث به صورت امانت خواهد ماند و فقط در جهت امور اجرایی و تبلیغات از آن استفاده خواهد شد. دوست عزیز شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در سایت مثلث ویرایش کنید و این امکان فقط از طرف شما امکان پذیر می باشد.